להיות איתה

להיות איתה

כששואלים גברים רבים בארץ (ובחו"ל) מי היא האישה היפה שהיית רוצה להיות איתה בשארית חייך, רבים עונים – בר רפאלי. עכשיו יש לאותם גברים הזדמנות להיות איתה. אוקי, לא באמת להיות איתה אלא רק לשחק לצידה בסדרה חדשה שיתחילו לצלם בקרוב.

הסדרה החדשה נקראת להיות איתה, בסדרה תשחק בר רפאלי את עצמה ובחור נוסף ישחק את הבחור בו היא מתאהבת. אנחנו כצופים נראה כיצד זה להיות איתה, באילו קשיים הם נתקלים וכיצד המערכת יחסים שלהם נראית.

את הסדרה להיות איתה יצר אסי עזר שהוא חבר קרוב של בר רפאלי.

סרטון כזה עוד לא ראיתם – היישר מספורטס אילוסטרייטד…

להיות איתה – למה דווקא בר רפאלי?

בר רפאלי נכנסה לחיינו עוד כשהייתה ילדה, מאז עיניה הנוצצות הקסימו אותנו. עם השנים היא גדלה והפכה להיות אישה יפה ומרשימה שאנשים רבים בארץ אוהבים. בר רפאלי היא דוגמנית ושחקנית מצליחה מאוד בארץ ובעולם, כולנו מתעדכנים לגבי המקומות בהם היא מבקרת, הסדרות, התוכניות והקטלוגים אליהם היא מצטלמת ובני הזוג איתם היא יוצאת.

התוכנית "להיות איתה" תאפשר לנו לראות מקרוב על חייה של דוגמנית ושחקנית בינלאומית ואולי להבין אותה יותר בפעם הבאה שהיא תברח מצלמי הפאפרצי.

להיות איתה – הולך להיות מעניין

כאזרח פשוט ואנונימי תמיד מעניין אותך לדעת איך זה להיות ידוען, איך זה להיות בן זוג של ידוען, האם מצלמים גם אותו למרות שהוא לא מוכר? האם בן הזוג מקבל את זה שבת זוגתו מתנשקת עם אנשים אחרים גם אם זה אך ורק לצורך משחק? שאלות אלו ורבות נוספות עולות לכל מי שאי פעם רצה לצאת עם ידוען.

בר רפאלי היא יותר מכל ידוען אחר מפני שהיא מוכרת גם בחו"ל, המצלמות מתעדות אותה בכל מקום. בסדרה להיות איתה נצפה בקשיים הרבים שנתקל בהם האדם האנונימי שחייו השתנו ברגע, גם הוא התאהב במישהי והוא מאושר מכל רגע לצידה וגם הוא צריך לחלוק כל רגע איתה עם עוד הרבה מצלמות וכתבים.

כיצד יתמודד החבר החדש של בר עם כל התקשורת סביבה? כיצד יתמודד החבר החדש עם הנסיעות הרבות של בר לחו"ל? האם הוא יהיה מוכן לעשות הכול בשביל האהבה או שהקשיים הרבים של הקשר הזה יגרמו לו לסגת אחורה ולחזור לחייו האנונימיים? מה יצטרך החבר החדש של בר לעשות כדי להיות איתה? האם יהיה לו קשה להיות איתה? מה יגידו חבריו?

לכל השאלות הללו תמצאו תשובה בסדרה החדשה להיות איתה.

הפוסט הזה פורסם בתאריך ביקורות טלוויזיה. קישור קבוע.

כתיבת תגובה