כוכב נולד לילדים הרשמה

כוכב נולד לילדים הרשמה

כולנו מכירים את הריאליטי המצליח שרץ כבר תשע עונות – כוכב נולד, אחוזי הרייטינג הגבוהים מעידים שהרבה אנשים אוהבים לצפות בכוכב נולד. לאחרונה החליטו אנשי ההפקה שהגיע הזמן לשנות קצת את הפורמט של כוכב נולד והחליטה שהגיע הזמן לתת הזדמנות גם לילדים להשתתף בתוכנית. בקרוב תעלה התוכנית כוכב נולד לילדים.

כוכב נולד לילדים הרשמה לתוכנית

כוכב נולד לילדים הרשמה תתחיל בקרוב, אם אתם מעוניינים להשתתף עליכם להתחיל להתכונן. לפי שתרשמו לתוכנית גשו לאחד מהוריכם ובקשו את אישורו, המעוניינים להגיע לאודישנים צריכים להגיע עם אישור מהוריהם על כך שהם מאשרים לילדיהם להשתתף בתוכנית, או בליווי הוריהם.

אודישן שמומלץ מאד לראות

שימו לב! כוכב נולד לילדים הרשמה תתבצע באינטרנט, שם יתבקשו המתמודדים למלא את פרטיהם האישיים, כמו גילם (גיל המשתתפים נע בין שמונה לארבע עשרה), מקום מגוריהם ולספר מעט על עצמם. כוכב נולד לילדים הרשמה אינה ארוכה או מסובכת מדי אך לילדים קטנים שאינם יודעים לתפעל את המחשב (למרות שדרך כלל הם יודעים יותר טוב מהמבוגרים) נדרשת עזרת ההורים. לאחר שההפקה תקבל את נתוניהם של כל המעוניינים להתמודד בכוכב נולד ילדים היא תזמן את המועמדים לאודישנים.

אל תצפו מיד להגיע אל האודישנים המצולמים עם השופטים הגדולים, קודם כל יש לעבור את שלב הסינון הראשוני ורק אז המתמודדים שיכולות השירה שלהם הכי טובות יזכו לעלות לבמה ולהיבחן על ידי שופטי התוכנית.

כוכב נולד הרשמה – מה צריך לעשות לפני האודישנים?

כוכב נולד לילדים הרשמה באינטרנט אינה מספיקה כשלעצמה. לאחר ההרשמה ולפני האודישנים רצוי להכין כמה שירים מקוריים ולהתאמן עליהם. כשתגיעו ליום המיונים תשירו את השיר עליו התאמנתם.

מכיוון שזוהי העונה הראשונה של כוכב נולד לילדים הרשמה צפויה להיות גדולה וילדים רבים שלא יכלו עד עכשיו להתמודד לתוכנית ירצו להיכנס לנבחרת של כוכב נולד לילדים. לכן, עליכם להיות מקוריים ולרגש את השופטים שישמעו הרבה ילדים ביום המיונים.

כוכב נולד לילדים הרשמה להורים

הורים רבים שלא הגשימו את חלומם כשהיו ילדים ולא מימשו את יכולת השירה שלהם מעוניינים שילדיהם יתמודד בכוכב נולד לילדים. אם אתם מעוניינים לרשום את ילדיכם לכוכב וגם הילד מעוניין לשיר ולהיות חלק מהנבחרת של כוכב נולד לילדים רשמו אותו לתוכנית, במידה ולא אל תנסו לשכנעו בכל מחיר. אל תגשימו את החלומות שלכם דרכו. אתם יכולים להירשם אל כוכב נולד הרגיל המיועד גם למבוגרים.

הפוסט הזה פורסם בתאריך ביקורות טלוויזיה. קישור קבוע.

תגובה אחת על כוכב נולד לילדים הרשמה

  1. פינגבאק: הרשמה לבית ספר למוזיקה של מאקו

כתיבת תגובה