הרשמה לבית ספר למוזיקה

הרשמה לבית ספר למוזיקה

אם עד היום רק צפיתם בכוכב נולד וחלמתם להיות אלו ששרים על הבמה ומקבלים את מחיאות הכפיים, הגיע הזמן להפסיק לחלום. לכבוד עשור לכוכב נולד החליטו בקשת לאפשר לכל אלו שלא יכלו להתחרות עד היום (מכיוון שלא עברו את הגיל המינימאלי להשתתפות בתוכנית) להירשם לבית ספר למוסיקה.

הרשמה לבית ספר למוזיקה מיועדת לילדים בגילאי שמונה עד ארבע עשרה שיודעים לשיר ומעוניינים להתמודד בתוכנית כוכב נולד לילדים – הריאליטי החדשה מבית 'קשת'.

הרשמה לבית ספר למוזיקה – למה כדאי להירשם?

הסיבה הראשונה בגללה כדאי לכם לבצע הרשמה לבית ספר למוזיקה היא כדאי לפרסם את היכולות הקוליות שלכם. הסיבה השנייה היא השתתפות באחת מתוכניות הריאליטי המוצלחות ביותר והפרסום שיגיע בעקבות התוכנית והסיבה השלישית היא החוויה המיוחדת שאתם עומדים לעבור.

הזמרת הצעירה הכי טובה שתראו – סרטון שחובה לראות עד הסוף…

במהלך העונה של בית ספר למוזיקה עוקבת התוכנית אחר הילדים המוכשרים שכל חלומם הוא להיות זמרים. הילדים שיכנסו לנבחרת בית ספר למוזיקה ישולבו בכיתה שכל מטרתה היא לימוד מוזיקה כאשר המורים שלהם יהיו זמרים ישראלים מוכשרים, יוצרים ואנשי מקצוע מעולם המוזיקה. המורים ילוו את המתמודדים במהלך כל התוכנית.

מדי שבוע יופיעו הילדים מול הצופים בבית ובסוף העונה יבחר הזמר האהוב ביותר ויזכה במקום הראשון של בית ספר למוזיקה.

הרשמה לבית ספר למוזיקה – איך עושים זאת?

כדי לבצע הרשמה לבית ספר למוזיקה עליכם להקיש בגוגל – "הרשמה לבית ספר למוזיקה", ולפעול לפי ההוראות. במהלך ההרשמה לבית ספר למוזיקה תתבקשו לכתוב את פרטיכם האישיים, פרטים נוספים, לאחר כשבוע תקבלו מייל המאשר את קבלתם פרטיכם. לאחר שתקבלו את המייל תוכלו לשלוח סרטון קצר, הכינו מראש את הסרטון ובצעו בו את השיר שאתם הכי אוהבים לשיר.

הרשמה לבית ספר למוזיקה כבר החלה וילדים רבים נרשמו כבר, כדאי מאוד שתזדרזו ותרשמו בהקדם.

לאחר הרשמה לבית ספר למוזיקה תבדוק ההפקה את פרטי כל הנרשמים ותשמע את שירתם בסרטונים ששלחו. לאחר מכן תזמן את המועמדים ליום אודישנים. זמן החזרה של ההפקה מרגע הרשמה לבית ספר למוזיקה הוא לא קצר ולעיתים לוקח להם מספר שבועות לחזור למתמודד. המתינו בסבלנות.

בזמן ההמתנה בין הרשמה לבית ספר למוזיקה ועד שתגיעו לאודישנים התאמנו בשירה, בכל זמן פנוי תשירו ותפתחו את קולכם, על מנת שביום האודישנים של בית ספר למוזיקה תגיעו ותרגשו את השופטים. בחרו שיר מקורי שמתאים ליכולתכם הקוליות, במידה ואינכם מוצאים שיר כזה התייעצו עם מבוגר ששמע את שירתכם על מנת שימליץ לכם על שיר שלדעתו יתאים לאודישן.

הפוסט הזה פורסם בתאריך ביקורות טלוויזיה. קישור קבוע.

כתיבת תגובה