המירוץ למיליון 4

האם תהיה עונה רביעית למירוץ למיליון?

ההודעה במהלך אחד הפרקים האחרונים של התכנית בעונה הקודמת בדבר פתיחת האודישנים – כשהעונה עוד בעיצומה – לעונה הבאה של התכנית, מעידים על כך שהתכנית היא תכנית פופולארית, ואשר על כן מנסים מפיקי התכנית המירוץ למיליון להכות בברזל בעודו חם.

כבר עתה נשמעים דיבורים על העונה הרביעית של המירוץ למיליון. אין ספק כי מדובר באחת התכניות האטרקטיביות ביותר עבור המשתתפים, המעניקה להם חוויה עולמית – תרתי משמע, וכמו כן עבור קהל הצופים בבית. השאלה היא כמה כבר אפשר לחדש בעונה הרביעית של התכנית?

המירוץ למיליון בעולם

המירוץ למיליון הוא פורמט של תכנית שנקנה מחברת הפקות בחו"ל. המירוץ המדהים, כפי שנקראת התכנית באנגלית, היא תכנית הלוקחת קבוצת מתמודדים אל מקומות רבים ברחבי העולם כולו. המירוץ למיליון 4 תהיה, כפי שמרמז שמה, העונה הרביעית של ההפקה הישראלית של המירוץ.

המירוץ למיליון 4 תהיה משימה קשה מאוד בעבור המפיקים אשר צריכים כל העת למצוא דרכים להתעלות על העונות הקודמות בהפקה כדי ליצור עניין מחודש של הצופים בתכנית; אלא שמלבד הטיול בעולם והמשימות, המירוץ למיליון 4 כמו גם העונות הקודמות מבוססת על עניין אחר והוא החוויה האנושית. התיעוד של המירוץ למיליון 4 ובכלל עוסק במה שעובר על הזוגות והיחסים ביניהם. נראה כי הדרמה הזאת, שמתחוללת במהלך המירוץ היא בין המאפיינים המושכים של התכנית, ועל קיומם של אלה ניתן לסמוך כשם שניתן לסמוך על השמש שתזרח….

מלבד זאת, בעולם, התכנית רצה זה זמן רב יותר מאשר בישראל וישנן מדינות בהן התכנית הגיעה כבר לעונה ה-20 במספר! כך שנראה כי למפיקי המירוץ למיליון 4 יש הרבה עבודה, אולם יש גם הרבה ממי ללמוד והרבה לאן לשאוף בהמשך, כדי להמשיך ולרתק את הצופים גם בעונתה הרביעית של התוכנית בישראל.. אמנם עוד לא החלו צילומי המירוץ למיליון 3, אבל אם לסמוך על הפופולאריות של העונה הנוכחית, נראה כי המירוץ למיליון 4 הוא בגדר עובדה אף הוא, ולכל חובבי הריאליטי צפויה תוכנית מעניינת ומרתקת לא פחות מקודומתיה.

הפוסט הזה פורסם בתאריך ביקורות טלוויזיה. קישור קבוע.

כתיבת תגובה