בית ספר למוזיקה

בית ספר למוזיקה

כשאנשים בגילי היו ילדים הם היו הולכים לבית ספר למוזיקה למטרת פיתוח קול, לימוד נגינה בכלים כמו גיטרה, חליל פסנתר ועוד. לרוב אותם אנשים המשיכו ללהקה קטנה שהקימו בעצמם או ללהקה עירונית. בית ספר למוזיקה בזמנו לימד את אותם ילדים מוכשרים ידע רב בעולם המוזיקה אך הוא לא גרם להם להגשים את חלומם ולהתפרסם ולהצליח בעולם המוזיקה, הוא לא גרם לעוד אנשים חוץ מהמשפחה והחברים שלהם לשמוע את יכולות השירה והנגינה שלהם.

בית ספר למוזיקה של היום עושה זאת, הסיבה לכך היא שאותו בית ספר למוזיקה הוא הכוכב נולד של הילדים. מדובר בריאליטי חדש מבית כוכב נולד בו יתמודדו ילדים, הילדים ילמדו במהלך כל העונה בבית ספר מיוחד – בית ספר למוזיקה, הלימודים בבית ספר זה יצולמו וישודרו כחלק מהתוכנית.

לא תאמינו כמה הילדה הזו מוכשרת… סרטון חובה!

בית ספר למוזיקה לילדים

בית ספר למוזיקה הוא בית ספר בו הילדים לומדים על מוזיקה והמורים שלהם הם לא אחר אשר טובי אנשי המוזיקה בארץ. מטרת המורים שלהם היא ללמד אותם ולהכין אותם לתוכנית – בית ספר למוזיקה שם ישירו מול כל עם ישראל. במהלך העונה יהיה ניתן לצפות בילדים לומדים, מתכוננים להופעה ואת התוצאה הסופית של העבודה הרבה. בסוף העונה נערכת תחרות בין כל ילדי בית ספר למוזיקה, מבין הילדים יבחר הילד האהוב ביותר על ידי הקהל לזוכה של בית ספר למוזיקה.

בית ספר למוזיקה – איך מתקבלים לתוכנית?

בית ספר למוזיקה כמו כוכב נולד מחפש את המועמדים המתאימים ביותר, ילדים שיש להם יכולות שירה ויכולת לעמול על במה מול קהל רב. על מנת להתקבל לתוכנית בית ספר למוזיקה עליך להיות ילד – הכוונה היא שטווח הגילאים למועמדים לתוכנית בית ספר למוזיקה הוא שמונה עד ארבע עשרה.

כמו בתכונית כוכב נולד גם בתוכנית בית ספר למוזיקה יש צורך להגיע לאודישנים על מנת להתקבל לכיתת בית ספר למוזיקה.

לפני שאתם ממהרים לאודישנים עליכם קודם כל להיכנס לאתר הרשמה של בית ספר למוזיקה, לכתוב את פרטיכם האישיים וללחוץ "שלח". רק לאחר שההפקה תבדוק את הנתונים ששלחתם היא תזמין אתכם לאודישנים של בית ספר למוזיקה.

בית ספר למוזיקה – הפרסום

כמו שהמתמודדים שלכוכב נולד זוכים לפרסום רב בין אם הם זוכים במקום הראשון ובין אם לא, כך גם ילידי בית ספר למוזיקה יזכו בפרסום. ילדי בית ספר למוזיקה יזכו להיות הדור הבא של הזמרים הישראלים.

הפוסט הזה פורסם בתאריך ביקורות טלוויזיה. קישור קבוע.

כתיבת תגובה