אל תפיל את המיליון לילדים

אל תפיל את המיליון לילדים

שעשועוני הטריוויה הם כבר מזמן מקור לנושא שיחה ומפגש מול הטלוויזיה של הרבה משפחות. הילדים שבדרך כלל מחליטים במה לצפות בוחרים שעשועון אהוב ויחד כל המשפחה מנסה לגלות את התשובה הנכונה, מאושרת עם המתמודד שמצליח ומתאכזבת עם המתמודד שמפסיד.

בעקבות ההצלחה של אל תפיל את המיליון בקרב הצופים ובקרב הילדים הצופים בשעשועון החליטו בהפקה של ערוץ הילדים לשתף פעולה עם ערוץ 2 קשת ולהפוך את השעשועון אל תפיל את המיליון לילדים.

אל תפיל את המיליון לילדים – המטמון

מכיוון שמדובר בילדים, לא ניתן לצלם את אל תפיל את המיליון לילדים עם שטרות כסף כמו בתוכנית המקורית. לכן, החליטו לשנות את המיליון ובמקומו לשחק עם מטמון. המתמודדים בשעשועון אל תפיל את המיליון לילדים ישימו את מטבעות המטמון על התשובה הנכונה מבין התשובות הנתונות. במידה ויטעו ויבחרו בתשובה לא נכונה ייפול המטמון והם לא יזכו בפרס.

אל תפיל את המיליון לילדים – המתמודדים

המתמודדים בשעשועון אל תפיל את המיליון לילדים הם הורה וילד. שיתוף הפעולה בין ההורה לילד הופך את השעשועון למותח ומצחיק יותר. ההורים שבחלק מהמקרים לא יודעים תשובה שבנם יודע בוודאות ועוד מקרים מהנים ומצחיקים שיכולים לקרות רק כאשר הורה וילד מתחרים יחדיו.

המנחים של אל תפיל את המיליון הם מנחי ערוץ הילדים, דבר שהופך את החוויה של הילדים להשתתפות בשעשועון למרגשת יותר.

אל תפיל את המיליון לילדים – המשחק

אל תפיל את המיליון לילדים מורכב מחמש שאלות בכל סיבוב, השאלות הן שאלות טריוויה שבוחנות את ידע הכללי של המתמודדים בנושאים שונים. על כל שאלה ההורה וילד צריכים לענות תוך חצי דקה, בחצי דקה זו עליהם להחליט היכן להניח את המטמון. במידה והם עונים תשובה נכונה הם ממשיכים לסיבוב נוסף ובמידה והם בוחרים בתושבה לא נכונה המטמון נופל ופוסל אותם.

המתמודדים שיזכו במקום הראשון של אל תפיל את המיליון לילדים יזכו להתמודד בתוכנית המקורית אל תפיל את המיליון בערוץ 2 – קשת.

אל תפיל את המיליון לילדים – הרשמה

אל תפיל את המיליון לילדים המשודרת בערוץ הילדים היא תוכנית שכל ילד רוצה להשתתף בה. עם מעט הכנה ומעט לימוד גם אתם תוכלו להשתתף בה.

הורים וילדים המעוניינים לקחת חלק בשעשועון אל תפיל את המיליון לילדים יכולים לבצע הרשמה לאל תפיל את המיליו לילדים דרך האינטרנט. יש לכתוב את פרטיהם האישיים ולהתחיל להתאמן למשחק האמיתי.

הפוסט הזה פורסם בתאריך הרשמה לתוכניות חדשות. קישור קבוע.

כתיבת תגובה