אודישנים לריאליטי


החלום שלכם הוא להתפרסם? אתם מעוניינים להשתתף בתוכיות טלוויזיה ולהצליח בגדול? כיום הדרך להצלחה ולפרסום היא מהירה יותר מבעבר, תוכניות הריאליטי גרמו לכך שהרבה אנשים שמעוניינים להתפרסם ולהציג את כישרונם בארץ ובעולם יכולים לעשות זאת בדרך קצרה יותר דרך תוכניות הריאליטי.

הדרך לפרסום היא אמנם קצרה יותר, אך היא אינה פשוטה, לפני כל תוכנית ריאליטי ישנם אודישנים לתוכניות ריאליטי, שם בוחנים האם המועמדים מתאימים לתוכנית.

אודישנים לתוכניות ריאליטי – איזו דמויות מתקבלות?

בכל תוכנית ריאליטי חדשה ניתן לשים לב שאותם מתמודדים שמשתתפים בתוכנית לא נבחרו סתם. במהלך אודישנים לריאליטי המלהקים מחפשים דמויות מענייניות, דמויות צבעוניות מסוגים שונים וממקומות שונים בארץ.

במהלך אודישנים לתוכניות ריאליטי מחפשים דמויות שהקהל בבית יתחבר אליהם, בין אם הוא יתאהב בהם, בין אם הוא לא יחבב אותם ובין אם הוא יצחיק אותם, העיקר שהדמויות יעוררו רגש כלשהו אצל הקהל בבית.

כיצד עוברים אודישנים לתוכניות ריאליטי?

כמו שציינתי קודם במהלך אודישנים לריאליטי מחפשים דמויות אנושיות שהקהל יזדהה איתם ויעורר בהם רגש. לכן עליכם להגיע אל אודישנים לתוכניות ריאליטי להיות עצמכם. אל תנסו להיות משהו אחר ובטח אל תנסו להידמות לדמות מפורסמות או לכוכב ריאליטי קודם.

המלהקים שעורכים אודישנים לריאליטי ידעו לזהות מאוד מהר שאתם מזייפים עבורם דמות וזה לא מה שהם מחפשים. לכן, בהגיעכם אל אודישנים לתוכניות ריאליטי היו עצמכם, אל תתביישו  והפגינו את הביטחון העצמי והקסם האישי שלכם מפני שברגע שתהיו אתם עצמכם רק אז אתם תרגשו ותיגעו בשופטים.

המלהקים יודעים שברגע שהמועמד לא מנסה להיות דמות אחרת אלא מציג את עצמו בפתיחות ובטבעיות זה מה שיקרה גם בתוכנית ולכן הם יתעניינו במועמדים האלו.

למרות שאתם צריכים להציג את עצמכם בטבעיות עדיין מומלץ להתכונן לפני אודישנים לתוכניות ריאליטי. בקשו מחבר או חברה שישאלו אתכם שאלות שתכינו מראש, ענו להם בטבעיות. ההכנה לאודישנים לא תשנה את תשובתכם הטבעית במהלך האודישנים רק תפחית מעט את הלחץ בבחירת התשובות.

אודישנים לתוכניות ריאליטי – מבחר תוכניות ריאליטי

עליכם לפנות אל אודישנים לריאליטי שמתאימות לכם. אם אתה בחור מלא מרץ ואוהב אתגרים הירשם אל "המרוץ למיליון" או ל"הישרדות" ולא לכוכב נולד (בטח ובטח אם אין לך כישרון בשירה). אם את בחורה יפה שאוהבת להתפנק ולהציג את יופייך הירשמי לתוכנית ריאליטי כמו "היפה והחנון" או "הרווק". מעבר לטבעיות ולביטחון העצמי שלכם המלהקים בוחנים במהלך אודישנים לתוכניות ריאליטי האם אתם מתאימים לתוכנית.

הפוסט הזה פורסם בתאריך הרשמה לתוכניות חדשות. קישור קבוע.

כתיבת תגובה